Розвиток кар'єри

Шукаєте роботу у Полтаві?

Розвиток кар'єри

    Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні. Провідні компанії України розміщують свої вакансії та знаходять співробітників за допомогою Work.ua. Відвідувачі сайту характеризують його як найзручніший, найшвидший та найефективніший сайт з працевлаштування.
    Цікаво, що за статистикою Work.ua переважна більшість шукачів роботи мають вищу освіту.

Розпочати професійну кар'єру можна уже під час навчання

    У закладах професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області впроваджуються елементи дуальної форми навчання.
  Здобуття професійної освіти за дуальною формою передбачає домінування практики над теорією: 70-80% навчання проходить на виробництві. Три-чотири дні на тиждень учень працює на підприємстві і 1-2 дні вивчає теорію у закладі  освіти.  Навчаючись на підприємстві, здобувач професійної освіти отримує зарплату:  в середньому – 80% від зарплати кваліфікованого робітника. Детальніше…

Мрієте розпочати свою власну справу?

Власна справа Розвиток кар'єри

Багато хто з молоді задумується над тим, як розпочати свій власний бізнес. З чого розпочати, де взяти стартовий капітал? Головне визначитися, чим хочете займатися: продавати чи надавати послуги, налагодити власне виробництво. Важливо, щоб Ваша ідея могла бути практично реалізована.
Пропонуємо переглянути коротке відео: в ефірі телеканалу «Еспресо» фінансовий консультант Катерина Московенко доступно розповідає про алгоритм створення власної справи.
Інформація про те, як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості, тут.
Також рекомендуємо прочитати статтю  «Відповідальність підприємця».

Якщо Ви ознайомилися з рекомендованими нами матеріалами і бажання відкрити власну справу не полишає – відкривайте! Найбільша перешкода, щоб почати свій бізнес – це лінь і довгі роздуми. Головний ворог власного бізнесу – довгі роздумування і невміння відокремити головне від другорядного.