Освіта дорослих

   Освіта дорослих – це підвищення шансу населення на працевлаштування.
  Якщо так сталося, що до цього часу ви не маєте жодної професії, а найпростіша робота вас не задовольняє, зверніться до місцевого центру зайнятості. Вам запропонують безкоштовне короткострокове професійне навчання з подальшим працевлаштуванням. Освіта дорослих – відкриває нові можливості.
  Якщо так сталося, що ви вже маєте професію, але втратили робоче місце у зв’язку зі скороченням штату або з інших причин, зверніться до місцевого центру зайнятості.
  У разі, коли на регіональному ринку праці не знайдеться підходящої вакансії, вам запропонують пройти перепідготовку – здобути іншу професію. А, може, ви й самі цього забажаєте. Освіта дорослих – навчання впродовж життя.
  Де ви будете навчатися? У закладах професійної освіти та навчально-практичних центрах. До того ж на базі навчально-практичного центру можна пройти і підвищення кваліфікації, якщо цього вимагає робота. Освіта дорослих – це професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації. Освіта дорослих є складовою навчання впродовж життя.

Навчання впродовж життя

  Сучасний ринок праці досить динамічний. І успіх у житті чекає тих, хто постійно підвищує кваліфікацію, освоює суміжні спеціальності, вивчає нове у своїй професії; тих, хто живе під гаслом: «Навчання  впродовж життя».
  Іноді, щоб отримувати гідну заробітну плату слід докорінно змінити фахову підготовку. Навіть якщо ви і вибрали спочатку «не ту» професію, це у жодному випадку не привід для розпачу.
  Наприклад, якщо ви отримали диплом кваліфікованого робітника за професією «Муляр», потім вирішили стати зварником – це лише розширить ваші можливості працевлаштування, збагатить досвід. 
  Повірте народній мудрості: «Знання за плечима не носити», вони стануть у нагоді навіть тоді, коли на це й не сподіваєшся. Особливо тим, хто хоче бути успішним, самодостатнім, затребуваним роботодавцями. Навчання впродовж життя – запорука успіху.
  Варто зауважити, що зміна професії у зрілому віці – це серйозний крок. Чим пізніше людина усвідомлює, що в житті потрібно щось змінювати, тим складніше їй буде це зробити. І це природно, адже для багатьох дорослих людей необхідність прийти в новий колектив, де їх будуть сприймати як молодих стажерів, є причиною страху і паніки.
  Часто побоювання викликає і думка про те, що керівник може відмовити в роботі зрілій людині без досвіду. Не треба боятися, якщо ви дійсно прийняли це рішення, не звертайте уваги на ризик знову опинитися новачком. Навчатися ніколи не пізно.

Професійне навчання та перепідготовка незайнятого населення

Офісний службовець Освіта дорослих
Офісний службовець
Електромеханік Освіта дорослих
Електромеханік
Швачка
Швачка
Касир торговельного залу Освіта дорослих
Касир торговельного залу