Навчально-практичні центри

 Навчально-практичні центри – це частина приміщень закладу професійної освіти з новим обладнанням та технікою, де відбувається практичне навчання учнів, а дорослі – підвищують кваліфікацію або перенавчаються.
Навчально-практичні центри успішно виконують свою основну функцію: перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій; організація стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
У Полтавській області зараз 7 закладів професійної освіти мають навчально-практичні центри.
1. Полтавський професійний ліцей сфери послуг – навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Фото навчально-матеріальної бази можна переглянути тут
2. Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків – навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник».
3. Вище професійне гірничо-будівельне училище – навчально-практичний центр з підготовки робітників за професіями «Слюсар-ремонтник», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
4. Професійно-технічне училище №44 м. Миргород – навчально-практичний центр з підготовки робітників за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування».
5. Вище професійне училище №7 м. Кременчука – навчально-практичний центр з підготовки робітників за професією «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник».
6. ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти» – ресурсний навчально-практичний будівельний центр з вивчення новітніх технологій компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».
7. У ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище» функціонують  2 центри:
Міжрегіональний навчально-практичний будівельний центр (КНАУФ);
8. Міжрегіональний навчально-практичний центр монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.    

НПЦ слюсарного профілю Навчально-практичні центри
НПЦ швейного профілю Навчально-практичні центри
НПЦ будівельного профілю Навчально-практичні центри

Навчально-практичні центри Полтавської області

детальна інформація за посиланням

ТРИ ЗАКЛАДИ ПОЛТАВЩИНИ ПЕРЕМОГЛИ У КОНКУРСІ НА СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИХ ЦЕНТРІВ

  Комісія Міністерства освіти і науки України визначила 53 заклади професійної освіти, які отримають фінансування на створення навчально-практичних центрів у 2020 році. Відповідний наказ  був зареєстрований 23.04.2020.
  До ТОП-регіонів відноситься і Полтавська область:
– Львівська область – 6 закладів;
– Рівненська та Дніпропетровська області – по 4 заклади;
– м. Київ, Вінницька, Івано-Франківська, Київська, Полтавська і Херсонська області – по 3 заклади.
  Серед обраних:
  1. Вище професійне училище №7 м.Кременчука – НПЦ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»;
  2. Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука – НПЦ з професії «Кухар», «Кондитер», «Офіціант», «Майстер ресторанного обслуговування», «Портьє», «Покоївка», «Черговий по поверху (готелю, кемпінгу, пансіонату)»;
  3. Професійно-технічне училище №26 м.Кременчука – НПЦ з професій «Слюсар з механоскладальних робіт», «Слюсар-ремонтник», «Слюсар-інструментальник», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Вітаємо!!! Навчально-практичні центри