Історії професійного успіху

Більшу частину свого часу людина проводить на роботі. Тому саме робота є одним із найважливіших аспектів нашого життя. Залежно від того, як ставиться особа до своєї професії, любить її чи ні, залежить не тільки емоційне здоров’я, а й кар’єрне зростання, тобто успіх. Захоплення своєю професією є першою ознакою того, що ви зможете зростати як фахівець, стати незамінним професіоналом. Ми поговоримо про досягнення успіху в тій справі, якій ви насправді прагнете присвятити своє життя. Або хоча б його частинку… Саме про це історії професійного успіху. історії професійного успіху історії професійного успіху історії професійного успіху 

Від робітника - до керівника

Людині властиво протягом життя кілька разів змінювати напрям своєї діяльності. Але буває так, що обрана в юності професія залишається улюбленою справою на все життя. А з досвідом приходить кар’єрне зростання. За що цінують справжнього фахівця? У першу чергу за його обізнаність у власній професії.

Кристина Калашникова

Кристина Калашнікова Історії професійного успіху

Кристина Калашникова з 2019 року і по теперішній час працює завідувачем відділу по роботі з населенням Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
У 2008-2013 рр. навчалася у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області професії «Бухгалтерський облік», диплом з відзнакою. Продовжила навчання у Кременчуцькому інституті Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля, спеціальність «Облік і аудит», диплом з відзнакою.
Працювала бухгалтером у Кременчуцькому обласному госпіталі для інвалідів війни, головним спеціалістом в Управлінні у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. З 2010 року є волонтером Молодіжного парламенту Кременчука.

Дмитро Вінівітін

Головний гірник ПрАТ «Полтавський ГЗК», кандидат технічних наук, депутат місцевої ради сьомого скликання м. Горішні Плавні.
З 01.09.1990 по 20.06.1991 Дмитро Вінівітін навчався у Комсомольському СПТУ-15 (зараз – Вище професійне гірничо-будівельне училище) за професією електрослюсар з ремонту обладнання. Потім закінчив з відзнакою Державну гірничу академію України, аспірантуру.
Трудову діяльність розпочав гірничим інженером з програмування гірничих робіт технічного відділу управління ВАТ «Полтавський ГЗК». У теперішній час – головний гірник ПрАТ «Полтавський ГЗК».
Крім того Дмитро Вікторович активно займається науковою діяльністю. Має більше 25 наукових праць та статей, опублікованих як в Україні, так і за кордоном.

Дмитро Вінівітін Історії професійного успіху
Дмитро Вінівітін

Юрій Репало

Історії професійного успіху

Юрій Репало – бригадир арматурного цеху ТЗДВ «Полтавтрансбуд».
1977 року, закінчивши вісім класів Полтавської ЗОШ № 21 (зараз Полтавська гімназія № 21), вступив до ПТУ № 1 м. Полтави (зараз – Полтавський професійний ліцей), професія «Електрогазозварник».
Працював електрогазозварником на підприємстві «Пожтехніка» в Полтаві.
У далекій Тюменській області м. Ноябрськ стало для Юрія Леонідовича тимчасовою домівкою та місцем роботи на рік: підприємство «БМУ-74».
З 1987 року і до цього часу – електрогазозварник у будівельно-монтажному поїзді БМП-737 (зараз ТЗДВ «Полтавтрансбуд»).

Леся Шевцова (Кушнар)

Леся Шевцова (Кушнар) Історії професійного успіху

Майстер зміни на Лубенському молочному заводі торгової марки «Гармонія» в цеху виготовлення незбираної молочної продукції.
У 2000 р. Шевцова (Кушнар) Леся Борисівна закінчила Решетилівське ПТУ №52 (зараз – ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»), професія «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу». Потім – технікум молочної промисловості, м. Біла Церква; Національний університет харчових технологій за спеціальністю «Технологія консервування та переробки молока».
Зараз працює майстром зміни за фахом на Лубенському молочному заводі торгової марки «Гармонія». За сумлінну працю, високий професіоналізм нагороджена Грамотою Полтавської обласної ради.

Євгенія Коваленко

Майстер цеху ФОП Білоніг І.В. (регіональне відділення Полтавської фабрики «Ворскла»).
У 1999-2001 рр. навчалася в Професійно-технічному училищі № 54 смт Котельва за професією «Кравець, закрійник». Працювала швачкою, здобула необхідний досвід та майстерність. Завдяки своїм організаторським здібностям отримала посаду майстра цеху ФОП Білоніг І.В. (регіональне відділення Полтавської фабрики «Ворскла»). Зараз Коваленко Євгенія Іванівна керує колективом колег, організовує та контролює роботу всього цеху.

Євгенія Коваленко Історії професійного успіху
Євгенія Коваленко

Зоя Ковальчук

Зоя Ковальчук Історії професійного успіху

Керуюча ресторанно-готельним комплексом «Корчма «Сита хата».
Народилася в м. Малин Житомирської області. До Решетилівки переїхала у 1992 році.
Навчалася у Решетилівському СПТУ №52 (зараз – ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»), професія «Кухар».
Працювала кухарем у кафе «777», м.Полтава, потім у кафе «Єва» та у кафе «Зодіак». Була завідуючою їдальнею на київському підприємстві «Грейт». Нині Зоя Петрівна успішний керівник ресторанно-готельного комплексу.

Андрій Швець

Андрій Швець Історії професійного успіху

Головний інженер ТОВ «Кохнівський хліб».
Почав професійну діяльність з навчання (1998–2002 рр.) у Вищому професійному училищі №7, де здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю «Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів».
Згодом закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет.
Працював Швець Андрій В’ячеславович електриком, електромеханіком. З 2007 по 2018 рік у інспекції Держенергонагляду у Полтавській області, Кременчуцьке відділення, м. Кременчук був на посаді державного інспектора з енергетичного нагляду. З 2018 року – у ТОВ «Кохнівський Хліб», м. Кременчук, на посаді електромеханіка, нині – головного інженера.

Олександр Горпинко

Головний інженер «Арт інженеринг».
У 2000–2004 рр. навчався у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області, де здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю «Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів». Згодом Олександр Горпинко закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод». Працював у «Техноком-Сервіс» м. Кременчук, у ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» на посаді інженер-електрик. З 2019 року і по теперішній час працює в «Арт інженеринг» на посаді головного інженера.

Олександр Горпинко Історії професійного успіху
Олександр Горпинко

Ігор Лютий

Ігор Лютий Історії професійного успіху

Начальник дільниці ДП СРБУ «Кременчукліфтсервіс».
Ігор Васильович Лютий розпочав професійну діяльність із навчання (1998–2002 рр.) у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області, де здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю «Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів». Закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Електричні машини та апарати». Працював у ДП СРБУ «Кременчукліфт» електромеханіком з ліфтів. З 2007 р. працює на посаді начальника дільниці.

Олексій Титаренко

Олексій Титаренко Історії професійного успіху
На фото зліва

Начальник бюро механічної обробки ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх маших».
Олексій Титаренко почав професійну діяльність із навчання (2001–2006 рр.) у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області, де здобув робітничі професії «Верстатник широкого профілю» та «Налагоджувальник автоматичних ліній та агрегатних верстатів», молодший спеціаліст за спеціальністю «Обробка матеріалів на станках та автоматичних лініях».
Працював на Кременчуцькому заводі дорожніх машин в ремонтно-механічному цеху інженером-конструктором, інженером-технологом. Закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет, навчається в аспірантурі на державному замовленні за спеціальністю «Інженерна механіка».  

Роман Шелест

Керівник кондитерської «Ваніль», голова правління СП «ЛЕОЛ» у Полтаві.
У 2000 р. закінчив ПТУ №21 м. Полтави (зараз – Полтавське вище професійне училище ім.А.О.Чепіги), професія «Кухар, офіціант». Після закінчення училища працює за спеціальністю і є успішним керівником закладу ресторанного господарства – кондитерська «Ваніль». Роман Віталійович також голова правління споживчого товариства «ЛЕОЛ»: діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування. Переконаний, що ринок праці потребує освічених та високо мотивованих молодих фахівців, які здатні якісно виконувати свою роботу та постійно розвиватись у професійній сфері.

Роман Шелест Історії професійного успіху
Роман Шелест

Максим Кіндратенко

Максим Кіндратенко Історії професійного успіху

Керівник закладів ресторанного господарства у Полтаві: кафе «Орхідея», «Максим +К».
З 2005 по 2007 рік навчався у Полтавському вищому професійному училищі ім. А.О. Чепіги за професією «Офіціант, бармен». Максим Юрійович Кіндратенко розпочинав свій трудовий шлях офіціантом ресторану «Каштанова алея». Зараз – керівник кафе «Орхідея», «Максим +К». Підтримує зв’язок з рідним училищем. Надає можливість стажуватися майстрам виробничого навчання та проходження виробничої практики учням.

Сергій Лихошвай

Сергій Лихошвай Історії професійного успіху

Заступник начальника Полтавської дистанції електропостачання.
У 1999 р. Лихошвай Сергій Юрійович закінчив Професійно-технічне училище №4 м.Полтава, професія «Слюсар-ремонтник, електромонтер». Працював електромонтером контактної мережі в Полтавській дистанції електропостачання (ЕЧ-4 м.Полтава). Переведений спочатку на посаду начальника технічного відділу, потім – начальника Полтавського району електропостачання.
У 2012 році нагороджений знаком «Залізнична слава» ІІІ ступеня.

Вікторія Петренко (Дядюк)

Керівник гуртків у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.
У 2003 р. закінчила Професійно-технічне училище №4 м.Полтава, професія «Квітникар. Озеленювач». Згодом навчалася у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка. З 2008 року Петренко Вікторія Юріївна працює у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді керівником гуртків: «Квітникар-оранжувальник», «Чарівний світ природи», «Цікавий світ акваріума», «Знавці тераріумів».

Вікторія Петренко (Дядюк) Історії професійного успіху
Вікторія Петренко у центрі

Світлана Фуголь

Світлана Фуголь Історії професійного успіху

Відомий модельєр, м.Полтава.
Випускниця Полтавського професійного ліцею сфери послуг,  професії «Швачка», «Закрійник». Закінчила Київський університет технологій та дизайну.
Зараз працює разом зі старшою сестрою: Марина Меллін керує модельним агентством у Полтаві, Світлана Фуголь – модельєр і закрійник в ательє при агентстві. Серед клієнтів Світлани – перші особи міста, керівники різних фірм і підприємств, просто полтавці. Замовляють у неї пошиття одягу і з інших міст України. Загалом модельєр Світлана Фуголь має 8 колекцій одягу, чимало грамот та дипломів різних престижних конкурсів.

Історії професійного успіху

Успішні підприємці

  Експерти в галузі бізнесу стверджують, що підприємцем можна стати на будь-якому етапі життя, в будь-якій сфері діяльності. Підприємець може мати будь-який тип особистості та будь-які оцінки в атестаті чи дипломі. Однак, успішні підприємці справді мають певний набір характеристик, що є вирішальними для розвитку власної справи: від чіпкості до здатності переносити ризик. Побудувати власний бізнес допоможуть допитливість, новаторство та сумлінність (самодисципліна, мотивація).

Олена Гришина

Олена Гришина Історії професійного успіху
Олена Гришина Історії професійного успіху
Олена Гришина Історії професійного успіху
Олена Гришина Історії професійного успіху

Олена Гришина – власниця салону «BEST HAIRS», затребуваний майстер-перукар.
У 1999 р. прийшла на навчання до Кременчуцького професійного ліцею ім.А.С. Макаренка за професією «Перукар». У 2002 р. отримала кваліфікацію «Перукар-універсал». Декілька років працювала у перукарнях міста. Продовжила навчання у «ESTEL POLTAVA STUDIO», де незабаром отримала кваліфікацію «Викладач – акредитований майстер КССК 3-го класу – перукар-стиліст. Учасник конкурсів «ESTEL»: «Зірка ESTEL», «Color Life» «ESTEL VIDEO AWARDS», «ESTEL COLOR». Учасник UKRAINIAN FASHION WEEK. Нині – технолог-експерт  «ESTEL PROFESSIONAL», колорист-викладач, підтверджений акредитований викладач «SCHOOL ESTEL UKRAIN». Проводить семінари з колористики міжнародного рівня по Україні та за її межами.
Переможець міжнародного конкурсу «ESTELVIDEOAWARDS», 2019 рік.

Олександр Правденко

Олександр Правденко Історії професійного успіху

Власник ПП «Справа» (загальнобудівельні роботи, реконструкція об’єктів, капітальний ремонт будівель), успішний бізнесмен.
Олександр Іванович – випускник Середнього професійно-технічного училища №1 (зараз – Полтавський професійний ліцей), професія «Електрозварник». Згодом закінчив Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, здобув кваліфікацію інженера-будівельника за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». Сміливо крокує в майбутнє, самостійно розвивається та доводить суспільству, що робітничі професії – престижні, надійні, перспективні та дієві.

Іван Постолюк

Один із засновників та директор ТОВ «СПЕЦМЕХГІДРАВЛІКА».
З 2008 по 2010 рік Іван навчався у Професійному гірничому ліцеї, м. Горішні Плавні, здобув професію слюсар з ремонту автомобілів, водія автотранспортних засобів (категорія «В») та автомобіля БілАЗ.
Працював у ВАТ «Полтавський ГЗК» слюсарем з ремонту автомобілів, водієм автотранспортних засобів, нормувальником. Потім – у ВСП «Полтава-автокомплект» на посаді начальника механічної дільниці, у ТОВ «Завод гідро арматури» на посаді майстра сервісної дільниці. У 2018 році розпочав підприємницьку діяльність.

Іван Постолюк Історії професійного успіху
Іван Постолюк

Андрій Уткін

Андрій Уткін Історії професійного успіху

Фізична особа-підприємець Інтернет-кафе «Бурбон» (м. Лубни).
У 1996-1997 рр. Уткін Андрій Олександрович навчався у ПТУ №13 м. Лубен, диплом з відзнакою, кваліфікація – «Кухар 4-го розряду». Закінчив Полтавський університет споживчої кооперації, інженер-технолог громадського харчування.
Працював шеф-кухарем у приватному ресторані «Калина», м. Лубни. Був співвласником сімейного підприємства по ремонту промислового обладнання. З 2015 року має власний бізнес. Займається благодійною допомогою, за що неодноразово отримував подяки.

Валерій Назарко

Валерій Назарко

Приватний підприємець.
У 2000-2003 рр. Валерій Назарко навчався у Професійно-технічному училищі №54 смт Котельва, професія „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткуванняˮ. Продовжив навчання у Полтавському національному технічному університет ім.Юрія Кондратюка. Працював на підприємстві „Полтавагазвидобуванняˮ. З 2008 року відкрив власну справу ПП „Назаркоˮ:  вирощування сільськогосподарських культур, послуги з автоперевезення та навантаження.

Олег Шохін

Очолює ФОП «Шохін О.Д.»: продаж будівельних матеріалів.
Народився Шохін Олег Дмитрович у місті Карлівка Полтавської області.
У 2008 році закінчив Професійно-технічне училище №50 м. Карлівка, професія «Штукатур, лицювальник-плиточник».
Нині успішний підприємець. Має у рідному місті власний магазин будівельних матеріалів.

Олег Шохін
Олег Шохін

Віталія Бужин

Віталія Бужин

Фізична особа підприємець «Бужин В.Г.».
2000 року Бужин Віталія Григорівна закінчила Професійно-технічне училище №4 м.Полтава, професія «Майстер хлібобулочних виробів». Працювала на ТОВ «Полтавахліб-3» технологом, майстром зміни. Закінчила Харківський інститут харчових технологій.
Відкрила у Полтаві магазин-пекарню «Вкусняшка»: випікання хлібобулочних, кондитерських виробів.

Ольга Баль

Ольга Баль

Відкрила власну справу – дизайнерська майстерня.
У 2014 році Ольга Баль закінчила Кременчуцький професійний ліцей ім. А.С. Макаренка, професія «Кравець. Закрійник».
Працювала на швейних фабриках міста Кременчука «Кремтекс», «Мегатекс», в ательє, у весільному салоні.
У 2017 році відкрила власну справу. Спочатку працювала на дому, з 2019 року відкрила майстерню, яку називає «великий замок чарівної феї».
Щорічно Ольга готує колекцію «фентезі» образів. Останню презентувала на  «Kremenfashionday». Виборола перше місце на фестивалі «Comicon– 2018» у Варшаві. Одна з останніх перемог – це гран-прі на фестивалі «ComiconUkraine-2019».

Тетяна Левченко

Тетяна Левченко

Власниця ательє «Ательє дизайн-студія Тетяни Левченко», м.Кременчук.
У 1999 р. закінчила Кременчуцьке професійно-технічне училище №5 (зараз – Кременчуцький професійний ліцей ім. А.С. Макаренка), професія «Кравець», «Закрійник». Працювала закрійником в ательє «Лаванда», «У Катюші». Деякий час Тетяна Левченко працювала вдома. У 2014 році відкрила власне ательє. З появою великої кількості замовлень виникла потреба у помічниках.
Всі майстри, які працюють в ательє – випускники Кременчуцького професійного ліцею ім.А.С.Макаренка.
На базі ательє у 2018 році відкрила власну школу «Кравецька школа Тетяни Левченко» для початківців та людей, які мають швейні навички.

Роботи Ольги Баль

Ольга Баль
Ольга Баль
Ольга Баль
Ольга Баль

Історії професійного успіху

Науковці, державні службовці, активні громадські діячі

  Період навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти для переважної більшості учнів хронологічно збігається з періодом юності. Саме в цей час активізуються процеси самовизначення особистості, формується ставлення до себе як майбутнього професіонала, підвищується інтерес до соціальної обстановки й стосунків між людьми, відбувається формування соціально-відповідальної поведінки, стверджується самостійність особистості. Учнівська молодь переживає черговий етап соціалізації, вибудовуються життєві плани. Зрозуміло, що ці плани не обмежуються вибором професії. Тому цілком природні значні зміни життєвого шляху наших випускників. Отримавши робітничу професію, дехто змінює пріоритети та досягає значних результатів: відомі науковці, державні службовці, активні громадські діячі. Адже під кар’єрою слід розуміти певну модель життєвого успіху, у якій віддзеркалюються основні цінності суспільства й соціальної свідомості особи.

Андрій Думич

Андрій Думич

Начальник управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
У 2002–2007рр. Андрій Думич навчався у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області, де здобув робітничу професію «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та кваліфікацію «електромеханік» за спеціальністю «Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів» освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», кваліфікація «інженер-електрик».
З 2015р. розпочав службу в органах внутрішніх справ: патрульна служба.
З 2018р. займає посаду начальника управління патрульної поліції в Чернігівській області.

Світлана Синенко

Український політик, педагог, науковець.
У 1979–1982 рр. Синенко Світлана Іванівна навчалася у Міському професійно-технічному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області, де здобула професію «Токар». Працювала на Кременчуцькому автомобільному заводі в цеху управління інструментального виробництва.
Після навчання у Кіровоградському державному педагогічному інституті ім. О.С. Пушкіна працювала вчителем історії в школах міста Кременчука.
1998-2002 роки – Народний депутат України ІІІ скликання, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. 2002-2015 роки – педагогічна  та громадська діяльність, співзасновник і член Президії Міжнародного трибуналу геноциду слов’ян, член Політради Партії «Справедливість». З 2014р. – доцент кафедри державного управління та менеджменту освіти, помічник ректора Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Світлана Синенко
Світлана Синенко

Дмитро Рєзнік

Дмитро Рєзнік

Кандидат технічних наук, старший викладач «Системи автоматичного управління та електропривод» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
У 1995–1999 рр. Рєзнік Дмитро Володимирович навчався у Вищому професійному училищі №7, де здобув професію «Налагоджувальник верстатів з програмним керуванням, оператор верстатів з числовим програмним керуванням». Закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет. З 2005 р. – асистент кафедри «Системи автоматичного управління та електроприводу», КрНУ, а з 2014 р. – старший викладач.
У 2018 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Нормалізація рівнів магнітних полів на робочих місцях випробувальних дільниць електроремонтних цехів» за спеціальністю «Охорона праці».

Дмитро Дібров

Дмитро Дібров

Заступник завідуючого адміністративно-господарського відділу виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.
У 2007-2012 рр. Дмитро Дібров навчався у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука Полтавської області, де здобув робітничі професії „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” та „Електромеханік засобів автоматики та приладів технологічного устаткування”, освітньо-кваліфікаційний рівень „молодший спеціаліст” за спеціальністю „Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів”.
Працював електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування на КП „Кременчук водоканал”.
Згодом закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.
Працював енергетиком автоматного цеху ПрАТ „АвтоКрАЗ”, заступником начальника автоматного цеху з технічної частини. Голова профспілки ПрАТ „АвтоКрАЗ”. З 2020 року працівник Кременчуцької міської ради.

Ріна Срібна

Ріна Срібна

Член міжнародної волонтерської організації «Карітас».
У 2015-2017 рр. навчалася у Решетилівському художньому професійному ліцеї, професія «Живописець». Закінчила Полтавську аграрну академію, факультет «Економіки і менеджменту» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
У 2019 р. взяла участь в обласному конкурсі «Молодь року» та отримала призову нагороду в номінації «Волонтер».
Від громадського об’єднання «Нова Полтава» Ріна Срібна є активним учасником «Школи депутата». Активно працює в Полтавському відділенні міжнародної волонтерської організації «Карітас Полтава».

Ріна Срібна

Андрій Калінов

Андрій Калінов

Кандидат технічних наук, доцент кафедри «Систем автоматичного управління та електроприводу» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Калінов Андрій Петрович розпочав професійну діяльність із навчання (1993–1997 рр.) у Вищому професійному училищі №7 м. Кременчука, де здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та прилади технологічного обладнання». Закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електроприводу», аспірантуру. З 2006 року керує лабораторією з діагностики та випробувань електричних машин та систем електроприводу, з 2017 року – лабораторією систем керування електроприводами. У 2013 році став лауреатом премії Президента України для молодих вчених. За сумісництвом – директор технічний ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енерго-Плюс».